25 Ekim 2008

PİRE İÇİN YORGAN YAKILMAZ

DÜN AKŞAM (24.10.2008) 16:00 SAATLERİNDE BLOGGER'A ERİŞİM ENGELLENDİ.

İNTERNET DÜNYASININ KİŞİSELLEŞMESİNDE BÜYÜK ROLÜ OLAN VE WEB 2.0 DÜNYASININ EN YOĞUN ŞEKİLDE KULLANILAN İNTERNET GÜNLÜĞÜ (Weblog, Blog) servisi blogger.com'a DİYARBAKIR 1. SULH CEZA MAHKEMESİ 20.10.2008 TARİH VE 2008/2761 SAYILI KARARI GEREĞİ ERİŞİM ENGELLENDİ.

SERVİSİN ANA ETKİ ALANI blogger.COM İLE BİRLİKTE KULLANICILARIN GÜNLÜKLERİNİ YAYINLADIKLARI ALT ETKİ ALANLARINI BARINDIRAN blogspot.com ETKİ ALANINA DA ERİŞİM TÜM ALT ETKİ ALANLARI İLE BİRLİKTE ENGELLENDİ. (Kaynak http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=22323)

NEDİR BU PİRE İÇİN YORGAN YAKILIR MI? BU KADAR EMEK NE OLACAK... BİZ BU BLOGLARI BİRİLERİ BAŞKALARINA KIZDIĞI İÇİN BİR ANDA BİZLERİ DE KAPATSINLAR DİYE Mİ AÇTIK... NE GÜZEL DOSTLUKLAR, NE GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURDUK... BİRBİRİNDEN GÜZEL PAYLAŞIMLARIMIZ OLDU... BEN YENİ BİR ADRES ALMAK İSTEMİYORUM... BURASI BENİM ALANIM VE BURAYI SEVİYORUM... AMA BU ANLAMSIZ YASAK KALDIRILMAZSA DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM... ŞU ANDA BURAYA ULAŞABİLİYORUAM ANCAK YAZI EKLEMEK YORULARI YÖNETMEK ÇOK ZOR... ARKADAŞLARIMI ZİYARET ETMEK DE ZOR...

HERKESİ BU ANLAMSIZ YASAK İÇİN PROTESTOYA DAVET EDİYORUM... GERÇİ BENİM BU YAZIMI BİLE OKUYABİLECEK ÇOK AZ KİŞİ OLACAKTIR... UMARIM EN KISA ZAMANDA YASAK KALDIRILIR.

BLOGLARINIZA DOLAYLI YOLDAN ULAŞMAK İÇİN http://www.youproxyz.com/index.php ADRESİNDE AÇILAN ADRES BARINA BLOG ADRESİNİZİ YAZMANIZ YETERLİ. TABİ BU GEÇİCİ BİR ÇÖZÜM...

1 Kişi Yorum Yapmış; Hadi Yorumunu Paylaş:

Adsız dedi ki...

ayselcim ne saçma iştir bu anlamadım gitti bakalım daha neler olcak en iyisi com lanmak

bende ktunnel.com adresinden giriş yapıyorum ama nereye kadar..


sevgilerrr

yeşimlitarifler